Park Wodny Kraków

On 17 maja 2012

Park Wodny Kraków, zdjęcie pochodzi ze strony www.parkwodny.plWyjście do Aqua Parku to nie tylko atrakcja dla dzieci, ale też doskonały sposób na regnereację po weekendzie pełnym wrażeń. Może to być dobry pomysł na wycieczkę całą rodziną lub wypad ze znajomymi. Do dyspozycji odwiedzających są 3 baseny o łącznej powierzni ponad 2000m2. W kompleksie dostępne jest także centrum Wellness & SPA oraz hotel.

Weekend z dzieckiem

Specjalnie dla dzieci przygotowano brodzik w którym mogą się bezpiecznie bawić, a w nim:

  • Statek Piracki z wodnymi armatami
  • Magiczny Wulkan z którego można zjeżdżać do wody
  • Kolorowe zwierzaki – fontanny
  • Zjeżdżalnie przystosowane dla najmłodszych

Rodzinne atrakcje – bawcie się razem!

Starsze dzieci na pewno zainteresuje 10 zjeżdżalni, o długości ponad 800m. Na terenie Aqua Parku można pograć w piłkę i wejść na ściankę wspinaczkową. Dużo radości zapewni rwąca rzeka, basen ze sztuczną falą albo zjeżdżalnia na której można zjeżdżać 3 osoby na raz.

Pomysł na aktywne spędzenie czasu

Po szaleństwie ze znajomymi lub rodziną, można się zrelaksować w jednym z 8 jacuzzi solankowym lub jednej z saun. Do wyboru ceramiczna łaźnia parowa, sauna fińska i cedrowa, sauna solna. Jedyne na co można narzekać, to brak pełnowymiarowego basenu pływackiego oraz spore tłumy w godzinach szczytu (zarówno przed kasami, jak i w środku).

Zanim odwiedzisz Park Wodny – dodatkowe informacje

W obiekcie odbywają się czasem imprezy, np. Sylwester na Basenie lub imprezy firmowe. Można też zorganizować urodziny dla dziecka. Aktualny cennik znajduje się na stronie. Warto przejrzeć aktualne promocje, atrakcyjne szczególnie dla rodzin lub większych grup.

Linki do wodnych atrakcji
Dodaj komentarz